niedziela, 14 czerwca 2015

,,WEWNĘTRZNA BURZA. ZMIEŃ CHAOS SWOICH UCZUĆ NA PRAWDĘ O SOBIE"-SHEILA WALSH

,,Zachęcam cię, byś dała sobie czas. Nie pędź przez tę burzę. Pozwól, by trwała i przez jakiś czas w tobie szalała, aż wyrzuci wszystko czym trzeba się zająć, na brzeg twojej duszy."

Tymi słowami Sheila Walsh zachęca kobiety na całym świecie, by nie bały się swoich wewnętrznych rozterek i najbardziej ukrytych uczuć, które wnoszą do życia chaos. Nawet najniebezpieczniejsze burze można przetrwać.
Sheila Walsh jest mówczynią, nauczycielką Pisma Świętego, liderką duchową, autorką bestsellerów i piosenkarką chrześcijańską. Aktywnie działa w stowarzyszeniu kobiet ,,Women of Faith", które liczy 4 miliony członkiń.

Źródło: https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/Poradniki/Wychowanie-i-psychologia/Wewnetrzna-burza-Zmien-chaos-swoich-uczuc-na-prawde-o-sobie

W swojej książce pt. ,,Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć na prawdę o sobie" pokazuje jak można odnaleźć spokój  i nadzieję opierając się na prawdzie swoich uczuć i zawierzeniu Bogu. Wykorzystując doświadczenia ze swojego życia oraz innych kobiet wskazuje, że najgłębiej ukryte negatywne uczucia można zamienić na pozytywne.
Ból w siłę; rozczarowanie i lęk należy traktować jako zwrot w życiu, a nie koniec czegoś i przekuć je w nadzieję. Brak przebaczenia nie pozwala uwolnić się wewnętrznie, ale kiedy przebaczymy drugiemu człowiekowi krzywdę jaką nam wyrządził uwolnimy się. Wstyd i nienawiść można zamienić na miłość; żal w wytchnienie, niepewność w pewność siebie i odwagę. Rozpacz znaleźć może ukojenie w wierze, a wściekłość, która narasta i wciąga niczym wir lepiej wykrzyczeć w jakimś spokojnym miejscu niż wyładowywać ją na ludziach znajdujących się w pobliżu.

Sheila Walsh napisała bardzo szczerą książkę, w której podzieliła się swoimi intymnymi przeżyciami rodzinnymi i zawodowymi. Zachęca w niej kobiety do przemyśleń nad własnym życiem i wskazuje na przykładach, że prawda uwalnia. Każdy rozdział książki kończy modlitwą, która podnosi na duchu i jest jak lina ratownicza dla chrześcijanek w kryzysie.


 Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Świętego Wojciecha.


Tytuł: Wewnętrzna burza. 
Zmień chaos swoich uczuć na prawdę o sobie
Autor: Sheila Walsh
Liczba stron: 300
Wymiary: 130x200 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7516-669-9